Artyści

Barbara Ducka - wokalistka, tancerka, choreograf i aktorka Teatru Rozrywki w Chorzowie. Współpracowała z katowickim Teatrem Pantomimy „Yota”.

 

Piotr Bajtlik - aktor teatralny, filmowy i musicalowy warszawskich scen m.in.: Teatru Polskiego, Teatru Polonia, Teatru Sabat, Teatru Buffo. Znany z seriali „M jak miłość” i „Plebania”. Lektor na kanałach Disney Channel.

Marta Wilk - wokalistka, aktorka, współpracowała z chorzowskim Teatrem Rozrywki. Obecnie prowadzi działalność koncertową występując z recitalami w Polsce i za granicą.

Łukasz Lech - aktor, wokalista i współtwórca cyklu programów rozrywkowych: „Ludzie Estrady”, „Krakowskich Miniatur Teatralnych” oraz wielu widowisk i projektów muzycznych. Znany z programów TVP.

Mariusz Jaśko - wokalista, aktor. Współpracował m.in.: z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Teatrem Broadway w Szczecinie, Kabaretem Filip z Konopi Filipa Borowskiego. Obecnie jest solistą warszawskiego Teatru Sabat. 

Iwony Florczyk - tancerka klasy mistrzowskiej w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Założycielka, dyrektor artystyczny i choreograf krakowskiego Studia Tańca „Styl”.

Jakub Oczkowski - śpiewak, aktor. Współpracował z Teatrami Muzycznymi w Łodzi i Poznaniu oraz z Operą Narodową w Warszawie. Jest laureatem wielu festiwali i konkursów muzycznych.

Tomasz Czerski - wokalista, aktor. Występował w Młodzieżowym Teatrze Muzycznym w Pionkach. Związany był ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym w Warszawie oraz projektem Proscenium. Obecnie jest solistą warszawskiego Teatru Sabat. 

Anna Sokołowska - wokalistka, aktorka. Laureatka wielu konkursów i festiwali muzycznych. Współpracuje z warszawskimi Teatrami: Polonia i Sabat.

Janusz Kruciński - aktor, wokalista współpracujący m.in.: z warszawskimi Teatrami Roma i Rampa, chorzowskim Teatrem Rozrywki, Operą na Zamku w Szczecinie, Teatrem Muzycznym w Poznaniu czy rzeszowskim Teatrem Wandy Siemaszkowej.